У сучасному світі важливо не тільки гарно виглядати, а й почуватися здоровою та впевненою в собі людиною. Ми створили космецевтику Pharmea бо розуміємо, що дуже важливу роль тут віграє догляд за собою. Українські жінки точно знають, чого хочуть та до чого прагнуть. Наші засоби допомагають доглядати за собою з любв’ю, не витрачаючи при цьому багато грошей, часу та сил.

Космецевтика Pharmea створена українцями для українців, тому вона доступна, безпечна та дієва. Натуральні компоненти та особливі технології дозволили нам вийти на новий рівень в косметичній та фармацевтичній індустрії в Україні. Все це – доступно вже в найближчій аптеці.

Космецевтика PHARMEA діє зсередини та м’яко піклується навіть про чутливу шкіру та ослаблене волосся. Також засоби “вмикають” власні ресурси організму, тому вони мають довготривалий ефект.

При цьому космецевтикою PHARMEA можна користуватися без призначення лікаря, адже вона має безпечну концентрацію активних речовин та не викликає звикання.

Виробництво космецевтика PHARMEA має сертифікат якості ISO 9001. Ми знаходимося у Київській області, Васильківському районі. Площа виробництва – більше 1000 кв.м., де працюють 60 співробітників.

Запрошуємо вас спробувати першу в Україні космецевтику Pharmea, що піклується не тільки про красу, а й про здоров’я ваших шкіри та волосся.

0